BGP

Produkte

  • MPO Multimode OM3/OM4 50/125 optiese pleisterkoord

    MPO Multimode OM3/OM4 50/125 optiese pleisterkoord

    Produknaam: MPO Multimode 50/125 OM3/OM4 optiese pleisterkoord

    Grondstowwe: Corning- of YOFC-vesel, Amerikaanse kevlar

    Veselmodus: Multimodus 50/125 OM3/OM4

    Lengte: Pasgemaakte lengte

    Kabel deursnee: 3mm

    Kabelkleure: Aqua of pasgemaak

    Lewe gebruik: 20 jaar

    MOQ: 1 STKS

    Leertyd: 3 dae

    Land van oorsprong: China

  • GYXTW 2F-24F buite optiese veselkabel

    GYXTW 2F-24F buite optiese veselkabel

    GYXW 2/4/6/12/24/36/48/72/86/144 kern Enkelmodus/Multimode Buitelug Optiese Veselkabel

    Plek van oorsprong: China

    Modelnommer: GYXTW (2F-24F)

    Minimum bestelhoeveelheid: 1 kilometer

    Verpakkingsbesonderhede: Hout- of ysterhoutdrom of karton, 2000-5000m/drom of soos pasgemaak

    Afleweringstyd: Hang af van hoeveelheid, gewoonlik 5-10 dae na deposito ontvang

    Voorsieningsvermoë: 5000 kilometer/maand

  • GYTS 2F-144F gepantserde buite optiese vesel kabel

    GYTS 2F-144F gepantserde buite optiese vesel kabel

    GYTS 6/12/24/36/48/72/86/144 kernkommunikasie Enkelmodus/Multimode Om1/Om2/Om3/Om4 Buitelugoptiese veselkabel

    Plek van oorsprong: China

    Modelnommer: GYTS (2F-144F)

    Minimum bestelhoeveelheid: 1 kilometer

    Verpakkingsbesonderhede: Hout- of ysterhoutdrom of karton, 2000-5000m/drom of soos pasgemaak

    Afleweringstyd: Hang af van hoeveelheid, gewoonlik 5-10 dae na deposito ontvang

    Betalingsvoorwaardes: T/T, L/C, Western Union, ens

    Voorsieningsvermoë: 5000 kilometer/maand

  • GYTC8S 2F-48F buite optiese veselkabel

    GYTC8S 2F-48F buite optiese veselkabel

    GYTC8S 2/4/6/12/24/36/48/72/86/144 kernfiguur8 enkelmodus of multimodus gepantserde selfondersteunende luglug buite optiese veselkabel

    Plek van oorsprong: China

    Modelnommer: GYTC8S (2F-48F)

    Minimum bestelhoeveelheid: 1 kilometer

    Verpakkingsbesonderhede: Hout- of ysterhoutdrom of karton, 2000-5000m/drom of soos pasgemaak

    Afleweringstyd: Hang af van hoeveelheid, gewoonlik 5-10 dae na deposito ontvang

    Voorsieningsvermoë: 5000 kilometer/maand

  • GYTA53 2F-144F dubbel gepantserde ondergrondse direk begrawe buite optiese veselkabel

    GYTA53 2F-144F dubbel gepantserde ondergrondse direk begrawe buite optiese veselkabel

    GYTA53 2/4/6/12/24/36/48/72/86/144 kern enkelmodus multimodus dubbel gepantserde ondergrondse direk begrawe buitelug optiese veselkabel

    Plek van oorsprong: China

    Modelnommer: GYTA53 (2F-144F)

    Minimum bestelhoeveelheid: 1 kilometer

    Verpakkingsbesonderhede: Hout- of ysterhoutdrom of karton, 2000-5000m/drom of soos pasgemaak

    Afleweringstyd: Hang af van hoeveelheid, gewoonlik 5-10 dae na deposito ontvang

    Voorsieningsvermoë: 5000 kilometer/maand

  • GYTA 2F-144F Buitelug optiese veselkabel

    GYTA 2F-144F Buitelug optiese veselkabel

    GYTA 6/12/24/36/48/72/86/144 kernkommunikasie Enkelmodus/Multimode Om1/Om2/Om3/Om4 Buitelugoptiese veselkabel

    Plek van oorsprong: China

    Modelnommer: GYTA (2F-144F)

    Minimum bestelhoeveelheid: 1 kilometer

    Verpakkingsbesonderhede: Hout- of ysterhoutdrom of karton, 2000-5000m/drom of soos pasgemaak

    Afleweringstyd: Hang af van hoeveelheid, gewoonlik 5-10 dae na deposito ontvang

    Voorsieningsvermoë: 5000 kilometer/maand

  • GJFJV 4F-48F binnenshuise bondel binnenshuise veselkabel

    GJFJV 4F-48F binnenshuise bondel binnenshuise veselkabel

    Produknaam: GJFJV (4F-48F)

    Grondstowwe: Corning- of YOFC-vesel

    Lengte: Pasgemaakte lengte

    Kabelkleure: Enkelmodus-geel, OM1 en OM2-Oranje, OM3-Aqua of pasgemaak

    MOQ: 1 kilometer

    Verpakkingsbesonderhede: Hout- of ysterhoutdrom of karton, 2000-5000m/drom of soos pasgemaak

    Afleweringstyd: Hang af van hoeveelheid, gewoonlik 5-10 dae na deposito ontvang

    Land van oorsprong: China

  • GJFJV Enkelmodus/Multimode Bundel Binne Optiese Veselkabel

    GJFJV Enkelmodus/Multimode Bundel Binne Optiese Veselkabel

    Produk Naam: GJFJV2F-48FBinne-optiese veselkabel

    Grondstowwe: Corning- of YOFC-veselr

    Lengte: Pasgemaakte lengte

    Kabelkleure:Enkelmodus-geel, OM1 en OM2-Oranje, OM3-Aqua of pasgemaak

    MOQ: 1 kilometer

    Verpakking besonderhede: Hout- of ysterhoutdrom of karton, 2000-5000m/drom of soos pasgemaak

    Afleweringstyd: Hang af van hoeveelheid, gewoonlik 5-10 dae na deposito ontvang

    Land van oorsprong: China

  • GJHJDV 4F-12F Binne Optiese Veselkabel

    GJHJDV 4F-12F Binne Optiese Veselkabel

    Produk Naam: GJHJDV4F-12F Binne-optiese veselkabel

    Grondstowwe: Corning- of YOFC-veselr

    Lengte: Pasgemaakte lengte

    Kabelkleure:Enkelmodus-geel, OM1 en OM2-Oranje, OM3-Aqua of pasgemaak

    MOQ: 1 kilometer

    Verpakking besonderhede: Hout- of ysterhoutdrom of karton, 2000-5000m/drom of soos pasgemaak

    Afleweringstyd: Hang af van hoeveelheid, gewoonlik 5-10 dae na deposito ontvang

    Land van oorsprong: China

  • GJIFH 12F-144F Binnenshuise optiese veselkabel

    GJIFH 12F-144F Binnenshuise optiese veselkabel

    Produknaam: GJIFH 12F-144F binnenshuise optiese veselkabel

    Grondstowwe: Corning- of YOFC-veselr

    Lengte: Pasgemaakte lengte

    Kabelkleure:Enkelmodus-geel, OM1 en OM2-Oranje, OM3-Aqua of pasgemaak

    MOQ: 1 kilometer

    Verpakking besonderhede: Hout- of ysterhoutdrom of karton, 2000-5000m/drom of soos pasgemaak

    Afleweringstyd: Hang af van hoeveelheid, gewoonlik 5-10 dae na deposito ontvang

    Land van oorsprong: China

  • GJIFH 12F-144F Binnenshuise optiese veselkabel

    GJIFH 12F-144F Binnenshuise optiese veselkabel

    Produknaam: GJIFH 12F-144F binnenshuise optiese veselkabel

    Grondstowwe: Corning- of YOFC-vesel

    Lengte: Pasgemaakte lengte

    Kabelkleure: Enkelmodus-geel, OM1 en OM2-Oranje, OM3-Aqua of pasgemaak

    MOQ: 1 kilometer

    Verpakkingsbesonderhede: Hout- of ysterhoutdrom of karton, 2000-5000m/drom of soos pasgemaak

    Afleweringstyd: Hang af van hoeveelheid, gewoonlik 5-10 dae na deposito ontvang

    Land van oorsprong: China

  • GJBFJV 4F-48F Enkelmodus/Multimode Breakout-bundelverspreiding Binne-optiese veselkabel

    GJBFJV 4F-48F Enkelmodus/Multimode Breakout-bundelverspreiding Binne-optiese veselkabel

    Produknaam: GJBFJV 4F-48F binnenshuise optiese veselkabel

    Grondstowwe: Corning- of YOFC-vesel

    Lengte: Pasgemaakte lengte

    Kabelkleure: Enkelmodus-geel, OM1 en OM2-Oranje, OM3-Aqua of pasgemaak

    MOQ: 1 kilometer

    Verpakkingsbesonderhede: Hout- of ysterhoutdrom of karton, 2000-5000m/drom of soos pasgemaak

    Afleweringstyd: Hang af van hoeveelheid, gewoonlik 5-10 dae na deposito ontvang

    Land van oorsprong: China

123456Volgende >>> Bladsy 1 / 7